GÜNDEM
İÇ HABER
SAĞLIK

Koronavirüs tablosunda son durum

1

Koronavirüs tablosunda son durum

2

Yıldırım Akbulut hayatını kaybetti

3

Kılıçdaroğlu'nun dokunulmazlığının kaldırılması için fezleke

4

Danimarka, AstraZeneca aşısının kullanımını tamamen durdurdu

5

Putin, Covid-19 aşısının ikinci dozunu yaptırdı

Kılıçdaroğlu, proje uzmanlığı eğitimi sertifika törenine katıldı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Yerel Yönetimler Birimi ile Sosyal Demokrat Kamu İşverenleri Sendikası işbirliğinde gerçekleştirilen, 'Proje Uzmanlığı Eğitimi Sertifika Töreni'ne katıldı.
POLİTİKA 24.02.2021 17:18:00 121 0

 Parti genel merkezinden düzenlenen törende konuşan Kılıçdaroğlu, sertifika almaya hak kazanan kursiyerlere sertifikalarını vererek, hatıra fotoğrafı çektirdi. Kılıçdaroğlu, bilginin her zaman önemli olduğunu, bilgi sahibi olmanın insanı toplum içinde saygın kıldığını belirtti. Kişinin bilgiyi çevresine aktardığında daha mutlu olduğunu söyleyen Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu:

"Proje yapmanın, projeyi hayata geçirmenin ve o projenin sonuçlarını görmenin de sizin yaşamınızda özel bir ağırlığının, özel bir öneminin olduğu inancındayım. Çünkü bir sorunu çözmek ve o sorunun çözümüne katkıda bulunmak son derece değerli. Bu açıdan da bilginizi sürekli büyütebilirsiniz; o kadar mutlu olursunuz. 21'inci yüzyılda sorun ortaya çıktığı andan itibaren sorunu çözmeye odaklanmak gerekiyor. Projenin de ana felsefesi zaten bu. Başarılı projelere katkı verdiğiniz zaman o projeler hayata geçip sorunlar çözüldüğü zaman sizler mutlu olduğunuz kadar, yaşadığınız kentte insanlar mutlu olduğu kadar emin olun bizler de çok mutlu olacağız. Çünkü biz yol arkadaşlığı yapıyoruz. Bize tarihin yüklediği bir sorumluluk var. Var olan sorunları akılcı yöntemlerle çözmek, var olan kaynağı en iyi şekilde kullanmak ve bunu bütün Türkiye'ye bütün dünyaya göstermek, sizin de benim de hepimizin de ortak görevi. Bu görevde umarım buluşacağız. Bu görevde başarılı olmak için hep birlikte elimizden gelen çabayı göstereceğiz."

MOTORLU KURYELER İLE GÖRÜŞTÜ

Kılıçdaroğlu, ayrıca sorunlarını ve taleplerini dile getirmek üzere, Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba ile CHP Genel Merkezi'nde basın toplantısı düzenleyen motorlu kuryeler ile görüştü. Kılıçdaroğlu, "Sadece sizin değil, sıkıntısı olan bütün vatandaşların sesi olmak bizim görevimiz. Bu konuda çalışacağız, sesinizi duyuracağız. Çünkü siz, alın teri dökerek hakkınızla evinize ekmek götürmek istiyorsunuz. Sizin mücadeleniz güzel bir mücadeledir. Siz açıktan, havadan para kazanmak istemiyorsunuz. Çalışarak, üreterek kazanmak ve evinize helal ekmek götürmek istiyorsunuz. Bizim görevimiz de sizi sonuna kadar desteklemektir, destekleyeceğiz" ifadesini kullandı.Hastanede 3'üncü kattan düşen öğretmen öldü
Korkulukları aşıp çaya atladı, merdivenle kurtarıldı
Kırmızı bültenle aranan DEAŞ'lı İstanbul'da yakalandı
Kaldırım işgaline ceza uygulanacak
Kayıp sağlık personeli Esenyurt'ta ölü bulundu
Eski kayınvalidesi, kahvaltıda 5 yerinden bıçakladı
Bakan Çavuşoğlu, Libyalı mevkidaşıyla görüştü
Bakan Selçuk: Çocuklarımızın deneyerek, keşfederek var olmalarını istiyoruz
ABD’de okul bahçesinde yıldırım düşen ağaç ikiye ayrıldı
DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Mısır Dışişleri Bakanı Sameh Shoukry ile telefonda görüştü.
Milli sporculara yabancı dil desteği
Dünyadan Kraliyet Ailesi’ne taziye mesajları
Dünyanın ilk canlı donör akciğer nakli Japonya'da gerçekleştirdi
MSB: Ankara'da tank topu atışları icra edildi
İkranur cinayetinde amcanın 15 yıl, halanın 5 yıl hapsi istendi